Дует \"Писанка\"

Дует «Писанка»

Оксана САВЧУК

Іван КАВАЦЮК

Народні артисти України,

лауреати міжнародної премії «Дружба»,

літературно – мистецької премії ім. С. Воробкевича

нагороджені медаллю «Божої Матері», орденами

 «За заслуги» ІІІ ступеня, Княгині Ольги, святого Георгія, знаком «Відмінник освіти України»,

 почесні громадяни м.Кіцмань

моб. тел.( 067) 372-25-36

                (050) 852-33-01

е-mail: duetPysanka@ukr.net

                                                  YouTube duetPysanka

Їх називають коштовною перлиною національної    культури, ангелами української пісні.

 Їхній творчий шлях рясно засіяний народною любов’ю.

 Їм аплодували у різних країнах світу та континентах.

 Цимбаліст па співачка – заслужені артисти України – Оксана Савчук, Іван Кавацюк . Разом – унікальний на світових теренах – дует «Писанка».

   З першим своїм концертом Оксана та Іван виступили саме на Великдень і одразу ж так сподобалися, припали до душі глядачам, що люди самі їх назвали найкращим і наймилішим словом «Писанка». І від тоді вже ніхто не може уявити їх одне без одного. І без пісні. Сотні українських народних  пісень, балад, легенд, інструментальної музики; видали десятки музичних альбомів, фільмів, телерадіопрограм. Записи їхніх музичних творів занесено до золотого фонду телерадіокомпаній світу.

  З великим успіхом презентували своє мистецтво в США й Канаді, Франції й Фінляндії, Австрії й Німеччині, Італії й Ізраїлі, Швеції й Росії, Туркменістані, Чехії, Угорщині, Польщі, Румунії, Греції на Аландських островах, піднявши українську народну пісню та музику на рівень світової слави.

  Вони єдині, а через те й перші, хто простелив українську стежину у світ сучасної духовної пісні.

  Саме «Писанка» повернула нам оте родинне єднання, яким неповторно-сильні свята Різдва та Великодня. Їхні традиційні концертно-телевізійні програми стали найпомітнішим явищем у житті краю й збирають справжні аншлаги.

  На замовлення Національної телерадіокомпанії України Оксана та Іван разом зі своїм духовним наставником, автором духовних творів «Писанки»

о.В.Сиротюком створюють численні релігійно-освітні програми, плідно працюють на благодійній ниві.

  У світі люблять і шанують «Писанку» - вони єдині й неповторні. Їхня творчість – то вже класична борозна на ниві народного мистецтва. Вони вписали свою знакову сторінку в книгу української культури, національного надбання духовності.

 Чарівний, заворожуючий голос Оксани Савчук у поєднанні з музикою цимбаліста – віртуоза Івана Кавацюка творять диво.

 Враження

 \"...Дорога \"Писанки\" була встелена квітами. Зала, стоячи, аплодувала. А відомо, що дістати визнання на батьківщині найважче. Оксана та Іван сягли свого зеніту\". (\"Буковинське віче\", 1996, № 20).

  \"Найпомітнішим мистецьким явищем на Буковині стали традиційні концерти заслужених артистів України О. Савчук та І. Кавацюка \"Писаночко-голубочко\" і \"На Різдво до \"Писанки\". Потрапити на них так само показово і престижно для чернівчанина, як для мешканця австрійської столиці на традиційний різдвяний бал у Віденській опері...\" (\"Голос України\", № 2, 2000).

 \"...Не злічити гарячих оплесків, які подарувало українське Чикаго знаменитому і люблячому усіма нами мистецькому дуету \"Писанка\" з України. Це, дійсно, два світила, які несуть до людських душ Божественну красу - сяйво, зігріваючи їх магічним теплом, добрим словом, несказано милою і ніжною мелодією української пісні. \" (\"Українське слово\"     № 36, 2005, США).

 \"Чернівецький музично-драматичний театр

ім. О.Кобилянської давно не бачив такого велелюддя. Жодного вільного місця, навіть стоячого. Море квітів. Нестихаючі хвилі оплесків. І, найголовніше, - тепла, родинна атмосфера в залі, яку О.Савчук та І. Кавацюк дарували так щиро, як дітям дарують на Великдень писанки...\" (\"Буковина\", 1998, № 4).

 \"Вони такі схожі один на одного, весняні, зіллям закосичені, вишивкою підперезані, писанкові, рапсодіями споєні... Отими звуками, що доносяться з глибини віків.\" ( о. В.Сиротюк)

  \"У піснях і мелодіях «Писанки» озивається наша душа, розкривається, немов квітка до сонця, український духовний світ.\" (В.Краснодемський)

  \"Мистецтво дуету «Писанка» пробуджує черстве серце до ніжності, зупиняє байдужість, вселяє нове життя у душі людські.\"  (о.В.Гринишин)

 

Відео дуету можете переглянути тут 

 

 

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"