Афіша

 У зв’язку з рекомендацією обмежити масові заходи.

     Концерти, заплановані на 6 березня і на 8 березня,     

 ВІДМІНЕНО.

 

     Придбані квитки можна повернути в касі філармонії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

  

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

В останній весняний день березня, а саме 31 числа, шанувальники органної музики будуть мати унікальну можливість познайомитися ще з одним талановитим органістом із Швейцарії, який нині є активним учасником різних экспериментальних проектів в якості піаніста, клавішника та аранжувальника.Випускник Санкт-Петербурзької консерваторії та аспірант Королівської Академії Музики в Лондоні (по класу органа у Девіда Титтерінгтона і по класу імпровізації у Ліонеля Рогга), Лауреат міжнародних конкурсів Ilja Völlmy (Ілля (Кудрявцев) випробовує свої творчі здібності працюючи асистентом на Кафедрі Органу лондонської Королівської академії музики. З 2007 по 2009 він займає посаду головного органіста і кантора Методистської Церкви на Хайд стріт у Лондоні (одна з найстаріших методистських церков у світі). З 2009р. живе і працює у Швейцарії, займає посаду головного органіста церкви Св. Мартіна в окрузі Liestal, а також працює асистентом у Базельській церкви св. Петра та Кафедральному соборі Базеля.
На сьогоднішній день він є організатором і художнім керівником Міжнародного Органного Фестивалю кантону Базель-Ланд, Концертних циклів "Heuremystique" (містичні настрої) і "З темряви до світла" (Великодній Фестиваль), ініціатором створення органного суспільства округу Листаль.
Учасник багатьох музичних фестивалях, у числі таких відомих як CityofLondonFestival, LondonHandelFestival, SpitalfieldsFestival, SouthbankcentreMessiaenFestival, NachtdesGlaubens (Базель), Фестиваль "GrandeOrgue" (Росія), фестивалю „Ніч Органу“ в Цюріху (у тому числі в рамках Міжнародного Органного Симпозіуму) він активно концертує з сольними та спільними проектами (серед них дует орган-віолончель "ChartsRussesDuo", орган і пантоміма, орган і ударні, джаз і прогресив-рок на органі і інші) в країнах Західної Європи та Росії.
Тому, я Неля Марковська, рекомендую прийти 31 березня у зал органної та камерної музики та познайомитися з надзвичайно цікавою творчою особистістю – Ilja Völlmy.
 

 

 

 Шановні прихильники органної музики! На Вас чекає нова концертна програма – бесіда «МУЗИКА, ЯКА ЛІКУЄ…». 25 лютого ії презентує солістка Чернівецької обласної філармонії Світлана БАРДАУС .Я впевнена, що ні для кого вже не є секретом те,що музичні твори мають здатність зцілювати. Класичною музикою можна позбутися від багатьох хвороб, розвинути свої творчі та інтелектуальні здібності. Тому, яку музику слухає людина, від того і залежить її характер настрій та бажання повноцінно жити. Музика має здатність впливати на нервову систему людини, яка реагує на музичний ритм і гармонізує фізіологічні процеси в організмі. Найбільш сильним і комплексним впливом на людину має орган - клавішний духовий інструмент з потужним звучанням. Вважається, що саме він гармонізує психоемоційний стан людини, освітлює розум, звільняючи його від страхів, занепокоєнь і нав'язливих думок. Саме тому, солістка Чернівецької обласної філармонії Світлана БАРДАУС, вирішила піти на музичний експеримент і запросити всіх бажаючих відновити свій душевний баланс. 
Тому, я, Неля Марковська, з приємним хвилюванням і надією на духовне відновлення, теж запрошую всіх своїх колег та вельми поважних любителів органної музики провести цей зимовий вечір у повному консонансі і гармонії….

         

…і мовчки сотня непокорених героїв
відходила у чисті небеса,
і погляди знесилених мільйонів
дивились вслід братам, батькам, синам;

у темне небо по руках в відкритих трунах
до світу кращого крізь сльози матерів,
не буде прощення убивцям й нам не буде,
коли непомщеними лишаться в

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"