Вітаємо на сайті Чернівецької філармонії!

  

 

      Шановні батьки, школярі та студенти!      

Чернівецька обласна філармонія ім. Д.Гнатюка

пропонує вам відвідати тематичні концерти

"СИЛА ВЕЛИЧНОЇ МУЗИКИ"

за участю художніх колективів та соліслів філармонії

Вартість абонемента (5 концертів) - 75 грн.

Вартість квитка без абонемента - 25 грн.    

 

 

 

 

 

 

 

 

Однією з музичних родзинок нашого фестивалю є концерт, який підготували для Вас артисти академічного камерного оркестру Чернівецької обласної філармонії "CAPRICCIO" під орудою народного артиста України Павла Чеботова. У репертуарі цього відомого та вже улюбленого нашими буковинськими глядачами колективу, особливе місце посідають масштабні, художньо досконалі, багаточастинні композиції старовинних та сучасних авторів. Не буде виключенням і цей камерний вечір. Кожний твір,який прозвучить 9 листопада є перлиною класичного інструментального мистецтва. Не залишаться без уваги і шанувальники вокального жанру, у яких буде рідка можливість насолодитися співом неперевершених солістів. Лауреата міжнародних конкурсів, провідного соліста Львівської національної опери Романа КОРЕНЦВІТА (тенор) та Лауреата міжнародних конкурсів Юлію КОВАЛЕНКО ( мецо сопрано). 
Отже, до зустрічі у залі філармонії.

 

 

 

Національний будинок органної та камерної музики неможливо сьогодні уявити без концертів відомого в нашій країні і за кордоном органіста, Народного артиста України - Володимира Кошуби. 
У багатьох країнах його сприймали як першопрохідника української органної школи, репутація якої,на сьогоднішній день знаходиться на дуже високому рівні. 
У його величезному концертному репертуарі чимало різноманітних тематичних програм, таких, як «Французька музика ХІХ-ХХ століть»,«Концерти для органа з оркестром віденських класиків»,«Йоганн Себастьян Бах», «Музика композиторів-романтиків ХІХ століття», «Німецька органна музика» та багато інших .Він однаково любить грати як соло, так і в ансамблях з іншими виконавцями та колективами, крім того, артист постійно приділяє пильну увагу творам сучасних композиторів. У його виконанні вперше прозвучали композиції для органу Е. Арро, В. Губи, Г. Мушеля та інших сучасних композиторів.
У рамках фестивалю «Буковинський листопад - 2018», добре відомий вишуканій Чернівецькій публіці органіст, знову подарує одну із своїх нових та неперевершених концертних програм. МАРШІ, АДАЖІО, ТОКАТИ...можливо саме ці музичні форми, які на цей раз презентує нам Володимир Кошуба, обігріють холодний осінній настрій та стан душі наших постійних відвідувачів зали камерної та органної музики.... 

 

Дорогі друзі!!! Справжньою перлиною всеукраїнського фестивалю "Буковинський листопад - 2018" стане концертний виступ муніципальної хорової капели «Орея. Цей неперевершений хоровий колектив був створений у 1986 році в місті Житомирі на базі хору Житомирського музичного училища імені В. С. Косенка за підтримки обласного Музичного Товариства, при міському Будинку культури українським диригентом, хормейстером Олександром ВАЦЕКОМ. Крім того, що колектив має різнобічний репертуар — від світової та української класики до творів сучасних композиторів, він є одним із найоригінальніших українських хорів.
У 1997 році президент Асоціації французьких хорів Марсель Корнелю в інтерв'ю французькому радіо так оцінив виступ капели: «„Орея“ — це один з чотирьох кращих хорів у світі, які я коли-небудь чув, і це кращий посол України, яких я зустрічав ...»
А у 2009 році Келлі Парк, художній керівник 1-го міжнародного хорового фестивалю у м. Інчон (Південна Корея), сказав так: «Цей колектив встановлює нові світові стандарти хорового мистецтва і є найкращим послом України за всі роки.»
Щороку «Орея» здійснює гастрольні турне такими країнами, як Франція, Норвегія, Німеччина, Італія, Швейцарія, Іспанія, Польща та дає багато концертів у містах України. Ось і цього року ми маємо унікальну можливість ще раз почути і побачити музичну феєрію і стати учасниками ще однієї неймовірної сенсації в хоровому мистецтві.

 

 

 

 

 

 

 

 

 с  

 

 

 

 

 

 

 

Неможливо передати словами біль від втрати…. особливо тоді, коли відходить у всесвіт добра, порядна і талановита людина. Людина, з безмежно великим і відкритим серцем. Людина, яка підтримувала кожного, хто звертався за допомогою…за порадою…!
Анатолій Юрійович до кожного з нас був НЕ байдужим. Жив правдою…. Щиро радів нашим спільним творчим перемогам. Він завжди міг знайти ті потрібні слова, які були кожному з нас, такими необхідними…. Чи то, слова...чи то, справедлива директорська порада…Чи то, відверта гордість від кожного вдалого концерту… Чи то, справжня батьківська підтримка молодих талановитих артистів, музикантів, диригентів та режисерів, які ніколи його не підводили…. тому, що довіряли йому і відчували його велику довіру до себе…. Ми всі жили однією великою, творчою філармонійною родиною і планували концертне майбутнє… Але…
Тому, зараз, коли абсолютно зайвими стають високо пафосні слова, нехай звучить музика!!! Яку він безмежно любив, якою він жив….
Цей симфонічний вечір ми, артисти Академічного симфонічного оркестру на чолі з диригентом Йосипом Созанським, з великою повагою та шаною, присвячуємо світлій пам’яті

Генерального директора Чернівецької обласної філармонії

ВІЗНЮКА АНАТОЛІЯ ЮРІЙОВИЧА.
Н.М....

Розробка сайту: веб-студія "DreamArts"